В Україні збільшиться кількість рейдових груп поліції, які перевірятимуть дотримання карантину

В Україні збільшиться кількість рейдових груп поліції, які перевірятимуть дотримання карантину

Фото: УНІАН

Від початку дії карантинних обмежень складено 50,5 тисячі адміністративних протоколів.

В Україні наразі працює близько тисячі рейдових груп поліції, які перевіряють дотримання карантинних норм. Утім, їхня кількість буде збільшена. Вони перевірятимуть дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання.

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко у п'ятницю, 13 листопада, передає пресслужба відомства.

За його словами, від початку тижня перевірено майже 40 тисяч закладів, складено понад 3 200 адміністративних протоколів за порушення карантину та розпочато 22 кримінальні провадження. Викрито 536 закладів харчування та дозвілля, які працювали після 22-ї години.

А загалом від початку дії карантинних обмежень складено 50,5 тисячі адміністративних протоколів. За результатами їхнього розгляду судами накладено штрафи на майже 20 мільйонів гривень.

Також Клименко наголосив на проведенні роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності безумовного дотримання встановлених  карантинних обмежень.

Нагадаємо, що в Україні від 14 до 30 листопада запроваджується жорсткий карантин вихідного дня та посилення загальнодержавного карантину для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19.

Як контролювати дотримання українцями правил карантину

Як контролювати дотримання українцями правил карантину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
916
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація