В Україні поновили виплати лікарняних і декретних

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За законом, виплати повинні припинити.

Фонд соціального страхування від 21 листопада поновлює виплати лікарняних і декретних.

Про це повідомила пресслужба фонду.

Зазначається, що Фонд починає виплати під особисту відповідальність, оскільки, за законом, має їх припинити. 

Відповідні документи підписав директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков, якого суд поновив на посаді.

"Є буква закону, і є дух закону. За буквою закону, фонд не має права від 20 листопада перераховувати кошти на матзабезпечення, хоча гроші на рахунках в нас є. Учора весь день фонд не фінансував ані лікарняні, ані декретні. Але мова про соціальні страхові виплати. Законодавчо правових шляхів для відновлення виплат без подання Мінсоцполітики і Кабміну змін до бюджету не має. Тому я вимушений порушити фіндисципліну і слідувати саме духу закону - сьогодні я беру на себе відповідальність і відновлюю всі виплати", - сказав він.

Як повідомлялося, 20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. 

Відео Українці стали частіше брати лікарняні - Економічні новини

Якщо порахувати загальний час, то минулого року наші громадяни провели на лікарняному у сукупності майже 38 мільйонів днів. Які причини та скільки всього днів записано у листках тимчасової непрацездатності, а також детальніше про фінансування пенсій та субсидій і ситуацію з купівлею нерухомості в Україні  - дивіться в економічному огляді після свіжого курсу валют.  

Українці стали частіше брати лікарняні - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції