В Україні поновиться видобуток золота

Мінпромполітики обіцяє вжити всі заходи для відновлення функціонування підприємства.

Міністерство промислової політики активізувало роботу щодо розв’язання проблемних питань діяльності ТОВ "Закарпатполіметали" для відновлення розробки Мужієвського золотоносного родовища на Закарпатті.

Днями проблемні питання діяльності "Закарпатполіметали" обговорювалися на нараді в міністерстві за участі фахівців і представників Закарпатської облдержадміністрації, комітету кредиторів, ДАК "Українські поліметали".

За словами заступника міністра Сергія Грищенка, необхідно вжити всі заходи для відновлення функціонування підприємства, що дасть можливість погасити заборгованість по зарплаті.

На даний момент серед кредиторів ТОВ "Закарпатполіметали" налічується 15 організацій. Представник найбільшої компанії-кредитора Сengart Financial INC звернув увагу учасників наради на необхідність комітету кредиторів мати достовірну інформацію щодо наявного майна товариства, а також щодо його охорони.

Крім того, учасники наради обговорили питання необхідності вирішення екологічних проблем, наслідків діяльності товариства і подальшого використання промислової продукції, яка в даний час знаходиться в сховищах.

Як повідомив Грищенко, наразі рівень заборгованості ТОВ уточнюється.

Він нагадав, що Мужієвська копальня не працює вже близько 3 років. З урахуванням того, що в ТОВ зміна інвесторів є складною, працювати потрібно з існуючими акціонерами, констатував заступник міністра.

Грищенко також повідомив, що ЗАТ "Державна акціонерна компанія Українські поліметали" в даний час існує, не дивлячись на прийняте близько року тому рішення про ліквідацію компанії. "Причина продовження існування ДАК в тому, що в "Укрполіметалів" є долі в інших компаніях", - пояснив він.

Нагадаємо, Мужієвська копальня - перше в Україні золоторудне підприємство. З місцевої руди видобувають золото найвищої проби - 999,9. Його ще називають банківським, тому що в зливках воно потрапляє до фінансових установ, стабілізуючи фінансову систему України.

Читайте також:

У Харкові школярі отруїлися розчином проти вошей

У Харкові при зіткненні цистерн розлилася нафта

"Газпром" не задоволений "безпардонним" Ющенком

Австрія вимагає від України віддати її золото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: