В Україні поширюють псевдолистівки від імені Тігіпка

Представники Сергія Тігіпка заявили, що без його дозволу поширюються агітаційні матеріали, в одних з яких він нібито закликає голосувати за Тимошенко, в інших - за Януковича.

Юристи Сергія Тігіпка, який у першому турі виборів посів третє місце, заявили про поширення у низці регіонів матеріалів нібито від імені Тігіпка із закликом голосувати, в одних листівках - за Юлію Тимошенко, в інших - за Віктора Януковича.

Представники штабу Тігіпка не виключають, що подадуть позов до суду з метою захисту інтересів свого підопічного і його імені.
.
  "Виборча кампанія кандидатів в президенти України перетворилася на тотальне порушення не тільки норм виборчого права, але і особових прав громадян ", - розповіла представник Тігіпка в ЦВК Олександра Павленко.

Псевдолистівки Тігіпка
ЛIГАБiзнесIнформ
Псевдолистівки Тігіпка
За її словами, на території Київської і Харківської областей невідомими особами в агітаційних наметах Тимошенко поширюються "незаконні агітаційні матеріали, які жорстко маніпулюють ім'ям Тігіпка".

Частина листівок повністю повторюють символіку і логотипи виборчої кампанії Тігіпка і закликають голосувати за Тимошенко.

При цьому в Черкаській області роздають листівки із закликом голосувати за Віктора Януковича, складені нібито від імені самого Тігіпка.

"Ми допускаємо, що таке поширення відбувається в областях України", - зазначила юрист.

На її думку, це є провокацією. "Мені достовірно відомо, що жодних законних листівок такого характеру з подібним текстом існувати не може. Ні екс-начальники штабів Тігіпка, ні штаб Тимошенко, ні штаб Януковича не отримували дозвіл від пана Тігіпка використовувати його ім'я в цілях агітації за якого-небудь кандидата", - підкреслила Павленко.

Читайте також:

Тігіпко: і в Москві, і у Вашингтоні мене недооцінили

Пам'ятка СБУ виборцям: як не допустити фальсифікацій

Більше всіх в першому турі виборів витратив Тігіпко

Тігіпко вважає, що він схожий на Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: