В Україні посилено відповідальність за правопорушення військового обов'язку

Закон спрямований на посилення відповідальності громадян України за виконання військового обов'язку в запасі вступив в силу.

Закон, що посилює відповідальність громадян України за правопорушення військового обов'язку, вступив в силу. Президент Віктор Янукович підписав закон 17 грудня, 18 грудня закон був опублікований в "Урядовому кур'єрі".

Нагадаємо, 30 листопада Верховна рада прийняла закон "Про внесення змін до статті 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення військового обов'язку)".

Закон спрямований на посилення відповідальності громадян України за виконання військового обов'язку в запасі. Так, внесено зміни до статті 210 Кодексу про адміністративні правопорушення щодо підвищення розміру штрафів за вчинення цього правопорушення.

Як випливає з пояснювальної записки, розробка акту обумовлена поступовим зростанням протягом 2005 - 2008 рр. кількості порушень військовий обов'язок військовозобов'язаними, за що передбачається збільшення розмірів штрафів (діючі розміри штрафів у порівнянні із середньою заробітною платою по регіонах країни незначні і не грають ролі стримуючого чинника, що призводить до поступового збільшення кількості військовозобов'язаних, які нехтують вимогами законодавства з питань військового обов'язку).

Читайте також:

У Міноборони не виключають військових конфліктів України з сусідніми країнами

Українська армія стане контрактною через 15 років

В української армії немає ні цілей, ні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: