Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні посилять охорону культових споруд у День захисника України

Необхідно наблизити наряди до всіх культових споруд, без приналежності до конфесій, - переконані правоохоронці.

Очільник патрульної поліції України Олександр Фацевич розпорядився збільшити кількість правоохоронців біля культових споруд 14 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

"Такі заходи пов’язані з тим, щоб не допустити можливих порушень публічного порядку і безпеки громадян, які братимуть участь у святкуванні Дня захисника України або релігійних відправах з нагоди релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці", - зауважили  у прес-службі.

За словами Фацевича, напередодні 14 жовтня у поліції відбудеться низка нарад щодо забезпечення правопорядку під час відзначення свят.

"Ці заходи мають на меті скоординувати дії підрозділів поліції у сфері забезпечення порядку та безпеки громадян, які братимуть участь у святкуванні або релігійних відправах",- зазначили у правоохоронному відомстві.

"Є ряд нагальних питань, які маємо взяти на контроль і відпрацювати на повну силу і віддачу, щоб не допустити якихось провокацій, порушень публічної безпеки та порядку", – додав заступник глави Нацполіції.

За його словами, необхідно наблизити наряди до всіх культових споруд, без приналежності до конфесій.

Як повідомлялося, у четвер, 11 жовтня, синод Вселенського патріархату схвалив історичне рішення, котре відкриває шлях українським православним до об’єднання та отримання автокефалії. Ієрархам, священству та вірним УПЦ-КП і УАПЦ оголошено про їхню канонічність і повернуто їх до спілкування з православним світом. Свій коментар уже надав предстоятель УПЦ-КП Філарет, якого синод визнав вільним від оголошеної Москвою анафеми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції