Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні послугу перенесення мобільного номера запустять не раніше осені

Або ж її впровадження прогнозують і взагалі на початок наступного року.

Послугу перенесення номера при зміні оператора (MNP) у тестовому режимі в Україні запустять не раніше осені 2016 року.

У ДП "Український державний центр радіочастот" пояснили, що Антимонопольний комітет України зобов'язав держпідприємство провести переоцінку результатів торгів. Про це повідомив голова комітету конкурсних торгів УДЦР Вадим Гулько, передає УНІАН.

"Впровадження послуги переноситься на дуже тривалий термін, тому що яке б рішення ми не ухвалили, ми зараз повертаємося на рівень у кращому випадку 25 грудня 2015 року, тому можете вважати, що ми повертаємося практично на самий початок. На жаль, позитивних прогнозів у нас тепер немає", - сказав він.

Момент повномасштабного запуску послуги може й зовсім бути перенесено на початок наступного року, оскільки її тестування займає від одного до трьох місяців.

Гулько зазначив, що УДЦР досі не ухвалив остаточного рішення щодо доцільності проведення переоцінки результатів тендеру. 

"Ми повинні ознайомитися з офіційним документом АМКУ і зрозуміти, яка логіка у комітету, у зв'язку з чим вони ухвалили таке рішення, й лише після цього ми зможемо ухвалити для себе якесь рішення, як ми будемо діяти далі... За законом ми повинні були отримати його ще минулої середи. Чого АМКУ зволікає з цим документом, ми не знаємо", - заявив Гулько.

У разі, якщо Держцентр буде не згоден із аргументацією АМКУ, держпідприємство має намір звернутися до суду, тим самим відтермінувавши впровадження послуги MNP на ще більш невизначений термін.

Раніше в центрі радіочастот повідомляли, що уже цього року в Україні почне діяти норма, коли абонент під час зміни оператора мобільного зв'язку матиме право залишити собі старий номер та підключити його до іншого оператора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції