В Україні припинена діяльність усіх гральних закладів

Протягом місяця контролюючі органи повинні здійснити протипожежні та санітарні перевірки закладів з гральними автоматами.

Уряд своїм розпорядженням доручив Міністерству фінансів і державним адміністраціям з 8 травня призупинити на місяць дію ліцензій на ведення грального бізнесу для проведення протипожежної й санітарної перевірок відповідних закладів.

Відповідне рішення ухвалено сьогодні на позачерговому засіданні уряду.

"Те, що відбулося в гральному закладі в місті Дніпропетровську, на мій погляд, є велика вірогідність, що в такому ж стані більшість гральних закладів країни, тому що гральні зали відкривали де завгодно, і в найбільш не пристосованих умовах", - сказала Тимошенко, мотивуючи необхідність припинення дії ліцензій.

Прем`єр-міністр також повідомила, що впродовж місяця МНС, Держміськпромнагляд та інші контролюючі органи повинні провести комплексну перевірку для забезпечення безпечного використовування приміщень, в яких розміщуються гральні зали.

"Правоохоронні органи, Державний департамент пожежної безпеки МНС повинні провести за цей час комплексну перевірку пожежної безпеки, охорони праці у всіх гральних закладах, і забезпечити постійний моніторинг дотримання встановленого режиму роботи, забезпечити під час перевірки дотримання встановлених санітарних норм, зокрема про те, що один гральний автомат повинен розміщуватись на площі не менш як 6 кв. метрів", - наголосила вона.

Крім того, уряд також доручив Міністерству палива й енергетики перевірити стан електричних мереж, які використовуються в гральних закладах.

Як повідомлялося, у Дніпропетровську сьогодні вночі в приміщенні залу гральних автоматів сталася пожежа, в результаті якої загинули 9 осіб, ще 11 постраждали.

За деякими даними, ще один з постраждалих пізніше помер у лікарні, проте МНС цю інформацію заперечує.

За однією з версій, у залі спалахнула електропроводка і вибухнув найближчий до виходу гральний автомат, у зв`язку з чим люди не змогли залишити приміщення, повідомив, зокрема, начальник Державної житлово-комунальної інспекції Сергій Зімін. В той же час, за іншими даними, причиною трагедії став вибух – теракт через кримінальні розборки. Проте СБУ цю версію відкидає.

За даним фактом порушена кримінальна справа.

Читайте також:

Гральний бізнес в Україні буде винесено за межі міст

Причиною вибуху в Дніпропетровську стали кримінальні розборки

Кількість жертв пожежі в залі ігрових автоматів в зросла до 10

Міліція затримала директора згорілого залу гральних автоматів

Ющенко вимагає перевірити гральний бізнес в усіх регіонах

ВідеоПрипинена діяльність гральних залів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: