В Україні зникають російські канали

З кабельних мереж українських компаній сьогодні зникли російські канали "НТВ-МИР", "РТР-планета" і TVCI.

Трансляція "Першого каналу", "РБК" та інших продовжується. Як повідомили в компанії "Воля-Кабель", Національна рада з телебачення і радіомовлення заборонила передачу трьох каналів до врегулювання претензій до них з авторських і суміжних прав, а також щодо реклами. Переговори з цього приводу продовжуються.

В якості компенсації компанія ввела в мережу віщання для своїх клієнтів нові російські канали "Наш футбол" і "Школяр ТБ", а також український "Кью-ТВ". У "Волі-Кабель" відзначили, що сьогодні надходить дуже багато дзвінків від клієнтів, що цікавляться причиною припинення віщання деяких російських каналів.

Разом з тим, МЗС наголошує, що незважаючи на неодноразові роз'яснення причин припинення трансляції на території України декількох іноземних телеканалів, які не адаптовані до українського законодавства, МЗС РФ продовжує штучно нагнітати напруження навколо цього питання.

За інформацією відомства, при цьому свідомо перекручуються факти та дезінформується громадськість. Абсолютно легітимні і загальноприйняті у всьому цивілізованому світі вимоги української влади привести мовлення телеканалів у відповідність до норм національного законодавства підміняються політичними спекуляціями.

Серед порушень, які необхідно усунути – питання, далекі від політики. Зокрема, йдеться про внормування реклами тютюнових і алкогольних виробів, порушення авторських прав, трансляція сюжетів, що йдуть всупереч нормам закону України "Про суспільну мораль" тощо.

Підміна конструктивного і предметного діалогу з практичних питань адаптації російських телеканалів політичними заявами лише гальмує вирішення проблеми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: