В Україні проходитиме щорічний міжконфесійний "Давос"

Сьогодні у світі є великий дефіцит у заходах, які могли б ставати майданчиком для діалогу між лідерами різних релігій, представниками світських і релігійних громад, влади і суспільства.

Міжнародна міжконфесійна конференція за участю лідерів найбільших релігійних громад, відтепер стане щорічним Київським міжконфесійним форумом. Таке рішення було прийняте за підсумками конференції за участю лідерів найбільших релігійних громад, експертів і політиків.

За словами ініціатора конференції, народного депутата України Олександра Фельдмана, сьогодні у світі постійно проходить безліч форумів, які організовуються політиками, економістами, науковцями і творчими людьми, але є великий дефіцит у заходах, які могли б ставати майданчиком для діалогу між лідерами різних релігій, представниками світських і релігійних громад, влади і суспільства.

"Ми вважаємо, що Україна гідна того, щоб стати місцем проведення щорічного міжнародного міжконфесійного форуму, присвяченого питанням співіснування різних релігій, релігійних та світських громад", - заявив Олександр Фельдман.

Учасники конференції підтримали цю ініціативу і в підсумковій "Київській декларації" заявили про готовність задіяти Київський міжнародний міжконфесійний форум для вирішення існуючих глобальних і локальних гуманітарних протиріч на основі діалогу і взаємоповаги.

Міжнародна міжконфесійна конференція "Світові релігії і громадянське суспільство - проти ненависті та екстремізму", що проходила в Києві 28-29 березня 2011 року, була організована "Інститутом прав людини, боротьби з екстремізмом та ксенофобією".

Учасниками і почесними гостями конференції стали: Патріарх Єрусалимський Теофілос III, Предстоятель Української православної церкви Митрополит київський та усієї України Володимир, президент Федерації мусульман Франції д-р Мохамед Бехарі, генеральний секретар Європейської ради релігійних лідерів Стейн Віллумстад, керівник Королівського центру міжконфесійних досліджень Йорданії проф. Камель Абу Джабер, головний муфтій Духовного управління мусульман азіатської частини Росії шейх Нафігулла Аширов, директор Йорданського центру міжконфесійного співіснування отець Набіль Хадад.

Читайте також:

Учасники Міжнародної міжконфесійної конференції засудили прояви ненависті, вандалізму та екстремізму

Екстремістські організації, що виправдовують насильство релігією, мають бути засуджені

Інтернет перевірять на ксенофобію

Новий глава українських греко-католиків зійшов на престол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: