Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні пройдуть масові перевірки безпеки нічних клубів

Українська влада вирішила перевірити усі громадські місця на дотримання правил пожежної безпеки, щоб не допустити повторення пермської трагедії.

В Україні пройдуть масові перевірки пожежної безпеки з метою недопущення трагедій, подібних до тієї, що сталася у Пермі (де пожежа в нічному клубі забрала життя більше 140 людей).

Провести заходи з перевірки дотримання вимог пожежної безпеки доручив перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов. Перевірки торкнуться органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, особливо у місцях масового перебування людей.

Окрема посилити нагляд за використанням піротехнічних виробів під час масових заходів має намір Київська міська державна адміністрація.

Як зазначив перший заступник столичного мера Анатолій Голубченко, вже готується графік перевірок. Водночас він нарік, що місцева влада не може здійснювати подібні заходи без попереднього повідомлення власників об'єкту.

За словами Голубченка, Кабмін зараз готує проект документа про зміну правил проведення перевірок органами нагляду за технічною безпекою.

Як відомо, в ніч на 5 грудня в пермському нічному клубі "Хромая лошадь", де перебували близько 250 людей, виникла пожежа внаслідок використання у приміщенні феєрверків. Загинули більше 140 людей, близько сотні перебувають у лікарнях у важкому стані.

Читайте також:

Помер другий українець, який постраждав від пожежі в Пермі

Через трагедію у Пермі звільнили все пожежне керівництво краю

У Росії згорів ще один нічний клуб

З вулиць Пермі прибрали рекламу із закликом "зажигать в клубе"

Залиште свій коментар

Вибір редакції