В офіцера ЧФ РФ вилучили апаратуру для прослуховування телефонів

Впродовж січня одразу три спецкомплекси призначені для незаконного прослуховування мобільних телефонних розмов вилучили співробітники СБУ на сході та півдні України.

Останній спецкомплекс призначений для незаконного прослуховування мобільних телефонів був вилучений на Різдво в офіцера російського Чорноморського флоту, який намагався залізницею переправити апаратуру із Севастополя за кордон. Експерти нині розшифровують інформацію, але вже говорять про те, що апаратура активно використовувалась у Севастополі. Кого конкретно слухали і з якою метою в СБУ не уточнюють. Кажуть, що триває слідство.

Щоправда, зазначили: на жорсткий дисках містяться сотні файлів із записами телефонних розмов правоохоронців, суддів, представників органів місцевої влади, депутатів та бізнесменів. Під час зняття інформації апаратура може міститися на відстані до 300 метрів від об’єкта, а той і гадки не матиме, що його слухають.

Ззовні апаратура схожа на звичайні ноутбуки та антени, проте дозволити собі таке заради цікавості, запевняють правоохоронці, дуже дорого.

“Вартість сучасного обладнання складає приблизно 500 тисяч євро. Тобто ті люди, які роблять таке замовлення – вони мають гроші. Ми не можемо говорити, що на сьогодні кожного другого, кожного третього прослуховують незаконно. Це не можливо про це казати ”,- стверджує заступник керівника СБУ із захисту інформаційних ресурсів Георгій Карпов.

Читайте також:

В Запоріжжі банда хакерів втручалася у приватні телефонні розмови

В Україні прослуховують телефони

ГПУ звинуватила підозрюваних у прослушці

ВідеоВ Україні прослуховують мобільні телефони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: