Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні протягом року випустили 18 фільмів, ще понад 70 - у виробництві

На індустрію хочуть витратити мільярд гривень наступного року.

Протягом 2018 року на екрани України вийшло 18 вітчизняних прем'єр, ще понад 70 фільмів перебувають у виробництві. 

Про це під час допрем'єрного показу фільму "Дике поле" повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Радий бути на прем'єрі. Я пам'ятаю, як все починалося. Український кінематограф був у занепаді, і держава не звертала увагу на те, як підтримати таланти. Але ми об'єднали зусилля, надали державну підтримку. Зараз це ціла індустрія. Цього року маємо 18 прем'єр. Понад 70 фільмів у виробництві. Кіно відроджується і показує високий клас", - сказав він.

Вже під час засідання уряду глава Кабміну заявив, що держава знаходить баланс між фінансуванням культури та інших потреб України. Зараз уряд планує фінансувати креативну індустрію. 

"Це не просто аспект культури – це величезні напрямки, які формують значну частку ВВП розвинутих країн. У нас має розвиватись театр, дизайн, мистецтво, ремесло. В Україні швидко розвивається кіноіндустрія. Українські фільми стають знаними в нашій країні та світі. В кіноіндустрії працюють десятки тисяч людей. Тому ми формуємо можливості для розвитку українського кіно та останні роки виділяємо на його розвиток близько 1 млрд грн", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, уряд заклав у проект закону про державний бюджет на наступний рік 1 млрд грн для того, щоб темпи виробництва вітчизняних фільмів не зменшувались. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції