В Україні провели підрахунок населення. Скільки громадян проживає на території держави

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На території держави проживає більше жінок, ніж чоловіків.

Кількість українських громадян, які проживають на території країни станом на 1 грудня 2019 року становить 37,29 млн людей.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

За результатами оцінки чисельності населення, зараз в Україні 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків.  В Києві проживає 3,7 млн людей.

Як додає міністр, максимальна різниця між результатами різних методів становить 2,86% і може бути альтернативою перепису населення.

"Оцінку ми провели за 3 місяці напруженої роботи. Для держави ця робота не коштувала жодних додаткових грошей. Перепис населення обійшовся б у 3,4 млрд грн (бюджет, закладений на 2020 рік), а підсумки перепису ми б отримали в першому кварталі 2021 року, – йдеться в дописі. – Оцінка дає інформацію тільки про чисельність, статево-вікову структуру населення, а також розподіл по регіонам. Перепис населення дає ці ж дані (втім, за моєю оцінкою, з більшою помилкою), а також деякі інші дані (наприклад, про етнос або стан домогосподарства)"

*Оцінка відбувалася не враховуючи анексовний Крим та територію окупованого Донбасу.

За даними Держстату чисельність населення України за січень-листопад 2019 року зменшилася на 230,5 тисячі осіб порівняно з 2018 роком. Станом на 1 грудня воно становило 41 млн 922 тисяч людей.

Нагадаємо, провести загальноукраїнський перепис у Кабміні планують у грудні 2020 року, але поки що точна дата невідома. Більше читайте тут:

Відео Населення України за рік знизилось на 230 тисяч - Економічні новини

Українські школярі, у яких успішність нижча за середню,  зможуть покращити знання на додаткових  уроках. Населення України за рік знизилось на 230 тисяч. Українці пересідають на мотоцикли і мопеди. Детальніше про це дивіться після свіжої інформації про курси валют. 

Населення України за рік знизилось на 230 тисяч - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції