В Україні проводитимуть навчання європейські миротворці

Україна може надати свої полігони для проведення навчань миротворчих сил Seebrig. А ще - здійснювати перевезення, допомагати у ліквідації наслідків техногенних аварій.

Україна готова надати полігони для проведення навчань миротворчих сил країн Південно-Східної Європи - багатонаціональної бригади Seebrig.

Таку пропозицію на засіданні ради міністрів оборони Південно-Східної Європи, яке пройшло в Албанії, вніс міністр оборони України Михайло Єжель.

За його словами, на сьогоднішній день Україна ще не стала активним учасником сил Seebrig, а надавши свої полігони для навчань цих сил, вона може зробити свій внесок у розвиток миротворчих сил Південно-Східної Європи.

Єжель також зазначив, що Україні може здійснювати військово-транспортні перевезення, надавати послуги українських сил хімічного і біологічного захисту, надавати допомогу у ліквідації наслідків техногенних аварій та природних катаклізмів.

Рада міністрів оборони країн Південно-Східної Європи є регіональною міжнародною організацією, він був створений в 1996 році з метою підтримання миру і стабільності в регіоні. Україна увійшла до нього 6 грудня 2005 року.

На сьогодні до складу цієї організації входять Албанія, Болгарія, Греція, Македонія, Італія, Румунія, США, Словенія, Туреччина, Хорватія, Україна та Боснія і Герцеговина, а також країни-спостерігачі - Грузія, Молдова, Сербія, Чорногорія.

Багатонаціональні миротворчі сили Південно-Східної Європи як військова складова цієї міжнародної організації створені з метою забезпечення ефективного колективного внеску в проведення миротворчих операцій під егідою НАТО та Європейського Союзу, врегулювання кризових ситуацій і підтримування миру в регіоні.

Основою багатонаціональних миротворчих сил Південно-Східної Європи є багатонаціональна бригада Seebrig.

Нагадаємо, що в вересні у Криму пройшли військові навчання "Взаємодія 2010". Під час навчань на десантному кораблі "Кіровоград" стався вибух. Важко поранені четверо вояків. Міноборони замовчувало це добу, бо тішилось солдатською майстерністю.

Читайте також:

Перу закупить українські танки

Армії наказали щорічно проводити конкурс на знання української мови

ГПУ розслідує кримінальну справу про махінації українських миротворців у Косово

Україна, Польща і Литва створять спільну миротворчу бригаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: