В Україні втричі впав попит на іномарки

Нові автомобілі в завозяться і продаються в Україні в декілька разів менше, ніж за аналогічний період минулого року. Далі - подорожчання.

Березень ознаменувався рекордним спадом автопродажів в Україні – об'єми реалізації автомобілів скоротилися на 75%. Це привело до того, що імпортери скоротили постачання нових авто, що помітно збіднило асортимент автосалонів.

Не допомогло підняти автопродажі навіть те, що дилери продовжили сезон розпродажів до березня. За словами керівника відділу маркетингу і планування компанії "Хонда Україна" Олександра Подолянка, знижки на автомобілі вдавалося продовжити за рахунок наявності на складах машин, завезених ще за старими цінами. За даними експертів, такої техніки вистачить ще на кілька місяців, після чого ціни почнуть зростати, а продажі – падати.

Так, з врахуванням ПДВ і новою 13% надбавок до ввізного мита, автомобілі можуть подорожчати в середньому на 15%.

Падіння автопродажів призвело до того, що імпортери не поспішають з новими постачаннями до України. За даними Державної митної служби, в першому кварталі 2009 року до України було ввезено в 3,5 раза менше авто, ніж за аналогічний період минулого року (23,5 тис одиниць). Скорочення постачань приведе до відсутності на українському ринку нових моделей і автомобільних марок.

В березні в Україні було продано близько 14 тис авто, це на 75% менше, ніж торік. В першому кварталі поточного року вдалося реалізувати 45 тис автомобілів, це на 70% менше, ніж в аналогічний показник минулого року (дані Auto-Consulting).

Експерти прогнозують зниження автопродажів утричі за підсумками 2009 року. На думку генерального директора Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААД) Олега Назаренка, в нинішньому році в Україні буде продано не більше 200-240 тис нових автомобілів.

Читайте також:

Техогляд автомобілів продовжили на півроку

Міжнародне автошоу в Нью-Йорку

У Києві затримали групу викрадачів джипів

У Києві знову провалився автомобіль під асфальт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: