В Україні різко знизився рівень смертності

За три місяці 2009 року рівень смертності в Україні впав більше, ніж на 20%. У чотирьох областях народжуваність перевищила смертність.

У січні-березні 2009  року в Україні зафіксовано різкий спад смертності. У порівнянні з аналогічними періодами двох минулих років, кількість зареєстрованих смертей зменшилася на 21-23%.

Про це повідомив міністр юстиції Микола Оніщук із посиланням на оперативну статистику органів реєстрації актів цивільного стану Мін'юсту.

За інформацією Оніщука, з початку року в Україні було зареєстровано 160 587 смертей. Для порівняння, у 2007-2008 роках цей показник становив відповідно понад 202 тисяч та 207 тисяч смертей.

Показники народжуваності в Україні теж зменшилися, але у суттєво нижчому співвідношенні. Протягом перших кварталів двох минулих років в державі народжувалися 112-118 тисяч дітей, а в першому кварталі цього року - 105 884 тисячі. Це на 6-10,5 % менше, ніж у минулі роки.

Зменшення народжуваності міністр юстиції пов'язав передусім із традиційним зменшенням кількості шлюбів у високосні роки. У 2008 році кількість одружень в Україні зменшилася на чверть.

Крім того, Оніщук наголосив, що в Україні спостерігається позитивна тенденція до збільшення кількості народжених та зменшення кількості померлих громадян. Якщо протягом перших кварталів 2007-2008 років кількість народжень до кількості смертей знаходилася у співвідношенні 1:1,8 та 1:1,7, то з початку року цей показник становить 1:1,5.

При цьому в 2009 році одразу в чотирьох регіонах України, - у Волинській, Закарпатській, Рівненській областях і Києві, - кількість народжених перевищила кількість померлих.

Читайте також:

Українці продовжують вимирати

Замість підвищення пенсійного віку уряд виводитиме зарплати з "тіні"

Українців стало ще менше

Зростання безробіття в Україні зупинилося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: