В Україні зростає кількість хворих на COVID-19 медиків: МОЗ ініціює зміни у тестуванні їх на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1072
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні зростає кількість хворих на COVID-19 медиків: МОЗ ініціює зміни у тестуванні їх на коронавірус

Фото: УНІАН

Зараз медиків тестують, як і звичайних пацієнтів.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов ініціював регулярне тестування медиків на новий коронавірус – раз на п'ять днів.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Наразі алгоритм тестування медичних працівників не відрізняється від алгоритму тестування пацієнтів: його проводять у разі появи симптомів захворювання.

Можливість змін спричинена тим, що останніми днями в Україні зростає кількість захворювань на COVID-19, зокрема і серед медпрацівників.

В Україні станом на ранок 17 квітня кількість інфікованих коронавірусом зросла до 4662 людей, з них 879 - медики.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1072
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація