В Україні розпочала роботу група експертів НАТО

Головна мета візиту експертів НАТО в Україну полягає у розгляді проекту Підсумкового документу щодо участі України у Процесі планування та оцінки сил міжнародної програми НАТО "Партнерство заради миру".

21 вересня в Україні розпочала роботу група експертів Північноатлантичного альянсу на чолі з начальником Управління планування Сил Департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Френком Боландом.

Як повідомили у Департаменті преси та інформації Міністерства оборони України, до складу делегації експертів Альянсу увійшли представники Міжнародного секретаріату НАТО, Міжнародного військового штабу НАТО, Стратегічного командування НАТО з трансформації та Офісу зв'язку НАТО в Україні.

Головна мета візиту експертів НАТО в Україну полягає у спільному з представниками Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ та видів Збройних сил України, інших силових структур та органів виконавчої влади держави розгляді проекту Підсумкового документу щодо участі України у Процесі планування та оцінки сил міжнародної програми НАТО "Партнерство заради миру".

Українську військову делегацію на зустрічах з експертами НАТО очолює заступник начальника Генерального штабу ЗСУ віце-адмірал Ігор Кабаненко.

У ході робочих зустрічей сторони планують розглянути хід проведення Оборонного огляду в Україні та виконання Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2010 рік. Також розглядатиметься стан виконання Державної програми розвитку ЗСУ на 2006-2011 роки.

Також у рамках візиту запланована робоча зустріч першого заступника міністра оборони України Володимира Мажаровскього з Боландом.

Візит експертів НАТО з питань Процесу планування та оцінки сил в Україну триватиме до 23 вересня.

Як повідомлялося раніше, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв дав доручення дипломатичному корпусу та розвідувальним службам відстежувати розвиток відносин України і Північноатлантичного альянсу

Читайте також:

Генсек НАТО визначився з проектом нової стратегічної концепції альянсу

Мєдвєдєв доручив відстежувати контакти України з НАТО

Меркель схвалила позицію Януковича щодо НАТО

Янукович знайде місце Україні в новій концепції НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: