В Україні розпочалася перевірка дотримання земельного законодавства

Першими об'єктами для перевірки стали столиця, Автономна Республіка Крим, Севастополь, Київська, Запорізька, Черкаська, Волинська і Закарпатська області.

Урядова міжвідомча робоча група з аналізу стану додержання законодавства у сфері земельних відносин згідно з вимогами розпорядження президента Віктора Януковича розпочала комплексну перевірку у регіонах країни. До складу групи ввійшли представники Адміністрації президента, Кабінету міністрів, Верховної ради, правоохоронних органів, Державного комітету із земельних ресурсів та інших профільних державних комітетів.

Про це повідомляє прес-служба Державного комітету України із земельних ресурсів.

У понеділок, 12 липня, чотири групи фахівців, до складу яких входять посадові особи Держкомзему, відбули у низку регіонів України для проведення аналізу і перевірки додержання законодавства у сфері земельних відносин. Так, першочерговими для перевірки були визначені такі регіони: Автономна Республіка Крим, місто Севастополь; Київська область, Київ; Запорізька і Черкаська області; Волинська і Закарпатська області.

Фахівці під час перевірки мають вивчити та проаналізувати стан захисту конституційних прав власності громадян на землю та стан додержання законодавства у сфері земельних відносин. За попередніми підрахунками термін перевірки однієї області має скласти близько одного тижня.

"Це доручення президента та державна програма повинні навести лад у сфері землекористування на території всієї країни. Її реалізація дозволить майже стовідсотково встановити та розібратися з усіма порушеннями конституційних прав громадян та підприємств щодо користування земельними ресурсами. Оцінкою ефективності означеної програми стане повернення земельних ділянок їх справжнім власникам та викорінення хабарництва серед чиновників на місцях. Окрім того, її результати будуть сприяти покращенню та вдосконаленню законодавчої бази у сфері земельних відносин, у тому числі створення передумов щодо запобігання тіньової приватизації особливо цінних земель", - зазначив голова Держкомзему Олег Кулініч.

Як повідомлялося раніше, у КМДА чиновники і депутати, що займаються фінансовими і земельними питаннями, масово пішли у відпустки і на лікарняні.

Читайте також:

З київської мерії від перевірок СБУ масово тікають чиновники

У центрі Києві мітингувальники утворили "живий ланцюг"

ЗМІ: землі кримського винзаводу приєднають до "дачі Януковича"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: