В Україні розпочалася реєстрація мопедів та скутерів

Починаючи від 10 червня, в Україні почали реєструвати мопеди та скутери. Талони тимчасові, але поки що безстрокові.

У четвер, 10 червня, Департамент ДАІ офіційно розпочав реєстрацію мопедів та скутерів. Усі МРЕВ отримали спеціальні номери, у півтора раза менші за мотоциклетні, та тимчасові талони про реєстрацію, на зразок автомобільних техпаспортів.

Реєстрацію мопедів хотіли розпочати ще від початку року. 6 місяців ДАІ ретельно готувалася до нового процесу. У МРЕВ по всій країні розіслали понад 4 тисячі мопедних номерів і талони про реєстрацію, замість автомобільних техпаспортів. Талони тимчасові, але поки що безстрокові.

До кінця червня мопед чи скутер можна поставити на облік навіть без документів про офіційну купівлю. Оскільки реєструвати почали вперше, із запізненням, цей строк обіцяють подовжити ще на кілька місяців.

Отримати права на мопед можна без складання жодних іспитів якщо маєш права категоії А, на мотоцикл. Якщо права інших категорій доведеться на практиці довести здатність управлятися із двоколісним дивом

Якщо посвідчення водія отримано до 16.03.2010 року необхідно прийти до МРЕВ ДАІ у своєму регіоні і надати відповідні документи: паспорт, картку водія, права, талон, документ що підтверджує факт керування ТЗ з однієї з відкритих категорій у посвідченні і склавши іспит з керування на мопеді, його отримати.

Штрафувати скутеристів почнуть уже з першого вересня. З початком нового навчального року за відсутність номерів, прав чи будь-яке інше порушення ПДР, незалежно від того чи в тебе джип чи отакий мопед, з обсягом двигуна 50 см3, платити доведеться однаково

150 гривень за реєстрацію та майже тисячу за навчання. Якщо скутер вкрадуть, його теж можна буде шукати за базою автокрадства.

Скільки скутерів та мопедів у ці хвилини несуться українськими дорогами не уявляють навіть у ДАІ. Офіційна статистика знає інші цифри - за пів року за участю мопедів сталося з тисячу аварій. 57 осіб загинули.

Читайте також:

Власники мопедів та скутерів провели страйк у Дніпропетровську

ДАІ Києва та Київської області очолили вихідці з Донецька

У Фастові п'яний чернець збив скутер і втік

На Миколаївщині двоє дівчат на мопеді загинули під колесами "Шкоди"

ВідеоРеєстрація мопедів та скутерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: