В Україні розпочався "День гніву"

14 травня у великих містах розпочинається акція опозиції "День гніву". Вимагатимуть розпуску Ради, відставки уряду і перевиборів президента.

У суботу, 14 травня, в Україні розпочався загальнонаціональний День гніву, який за інформацією організаторів, може стати початком безстрокової акції протесту проти соціально-економічної політики уряду.

"14 травня всі громадяни, небайдужі до долі України, повинні вийти на вулиці і показати всьому світові, що українці не є мовчазним стадом, яке можна безкарно гнати на забій", - підкреслюють організатори.

Також стало відомо, що сьогодні в Маріїнському парку буде встановлено наметове містечко, яке стане центром протестного руху.

"Припинення псевдореформ Януковича-Азарова та подальшої узурпації влади в Україні, повернення громадянам права на демократичні і регулярні вибори - це не ті завдання, які можна вирішити шляхом одноденної акції", - заявив лідер громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк, який є ініціатором та координатором акції.

За його словами, владу може зупинити тільки "потужний народний протест, тому має сенс тільки безстрокова загальнонаціональна кампанія по відновленню конституційного ладу в Україні".

Данилюк переконаний, що президент і Верховна рада самовільно набули неделегованих їм на виборах повноважень.

Він стверджує, що акції відбудуться у всіх обласних центрах, "але значна частина представників регіонів прагнуть прибути до Києва".

Відзначимо, Олександр Данилюк був одним з активних учасників "податкового майдану".

З 22 листопада по 3 грудня 2010 року на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція протесту підприємців з вимогою застосувати право вето до прийнятого Верховною радою Податкового кодексу, що серйозно змінює умови ведення бізнесу за спрощеною системою оподаткування.

Зазначимо, до "Дня гніву" українці почали готуватися і в соціальних мережах.

На Facebook і в соцмережі "ВКонтакте" були створені офіційні сторінки, через які здійснюється інформування та мобілізація учасників майбутніх протестів.

Читайте також:

Опозиція приведе під Раду 5 тисяч мітингувальників

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

У рейтингу країн з небезпекою революції Україна зайняла 22 місце

Тягнибок готує революцію проти "українофобського режиму" Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: