В Україні розробили паспорт для безвізового в'їзду у 188 країн

Агенти Інтерпола за "українським паспортом" вже можуть безперешкодно в'їжджати до України та Пакистану, а потім - ще до сотні країн.

Агенти Інтерполу будуть їздити світом з новим паспортом, розробленим українським консорціумом "ЄДАПС". Пред'явнику такого документа для в'їзду до країни не буде потрібна віза.

Нові паспорти почали видавати у вівторок на Генасамблеї Інтерполу, яка триває у Сінгапурі. Першим паспорт отримав президент Інтерполу Ху Бун Хуей. Він зазначив, що документ створений за новими стандартами безпеки, які "слід застосувати у всьому світі".

Поки що вимагати візи у власників документів, якщо вони в'їжджатимуть від імені організації в рамках міжнародної співпраці, не будуть тільки Україна і Пакистан. Але у перспективі власники нових паспортів зможуть в'їжджати без візи у всі 188 країн, які підтримують зв'язки з Інтерполом.

Генеральний секретар організації Рональд Ноубл закликав всі країни-члени Інтерполу визнати паспорти організації. Він наголосив, що від швидкої присутності Інтерполу на місці події іноді може залежати життя багатьох громадян.

Як відомо, поліграфічна компанія "ЄДАПС" випускає в Україні нові закордонні паспорти і водійські права, платіжні карти VISA і MasterCard та інші документи.

Читайте також:

Колишнього главу Інтерполу судять за корупцію

Країни ЄС відмовляють українцям у візах через підробки документів

Польські дипломати у Львові торгують місцями у чергах

Українці зможуть їздити до Росії без відмітки в паспортах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: