В Україні розробляють принципово нову зброю

Серед іншого, готується і багатофункціональний ракетний комплекс.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки командувача ракетних військ та артилерії Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Андрій Коленніков в ході збору керівного складу військ у Тернополі.

Коленніков зауважив, що зараз проводиться низка дослідно-конструкторських робіт, скерованих як на розробку принципово нового озброєння і техніки, так і на удосконалення вже існуючих зразків озброєння.

Армія
Архів
Україна готується захищатись по-новому
“У цьому році на рівень державних випробовувань виходять 5 зразків озброєння, а це вже практично готовий взірець. Те, що за результатами державних випробувань вони будуть прийняті на озброєння ракетних військ і артилерії, я впевнений, можливо з невеличкими поправками”, – сказав Коленніков.

Він також додав, що в України є всі можливості виготовляти сучасне ракетне та артилерійське озброєння.

“В Україні є кваліфікований кадровий науковий потенціал, конструкторсько-наукові установи і виробничі потужності для того, щоб виготовляти сучасне вітчизняне озброєння, яке відповідає вимогам сьогодення”, – аргументував полковник.

Він також висловив переконання, що українські артилеристи можуть на рівні змагатися з артилеристами провідних країн світу.

“Рівень підготовки українських артилеристів дозволяє це зробити, щоб не було соромно. А за рівнем навченості особового складу ракетних військ і артилерії Україні можна сміливо вступати до НАТО”, – стверджує військовий.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: