В Україні розвивається кримінальний бізнес із викрадення людей

За останні десять днів поліція розкрила три випадки викрадення.

В Україні значно збільшилась кількість викрадень людей. Про це заявляють у Національній поліції. І діє не одна якась банда. Цей бізнес стає усе поширенішим.

Стеження за жертвою, викрадення, залякування рідних і ціна за визволення. Така традиційна схема злочинців. Тільки за останні десять днів поліції вдалося розкрити одразу три таких злочини.

З переслідуванням і стріляниною визволяли заручника на Житомирщині. Пораненого 22-річного чоловіка викрадачі перевозили в мікроавтобусі. Нині він у реанімації. Банду з трьох осіб затримали й вилучили зброю.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Ще один резонансний випадок – викрадення підприємниці з Одеси. За її життя вимагали 200 тисяч доларів. Жінку викрали просто у підземному паркінгу будинку й вивезли до Києва. Одночасно прихопили і охоронця паркінгу, щоб не викликав поліцію. Згодом його просто викинули з машини дорогою. Жінку тримали в одній з промзон Києва. Завдяки спецоперації її життю вже нічого не загрожує. Поміж затриманих – троє озброєних громадян Грузії. Замовником називають рекетира Івана Балабана.

Але в усіх випадках, наголошують правоохоронці, врятувати життя постраждалим допомогла лише сміливість рідних, які, попри погрози і залякування, одразу звернулися до поліції.

Нацполіція заявила про збільшення кількості викрадень людей

Цей бізнес стає усе поширенішим. Стеження за жертвою, викрадення, залякування рідних і ціна за визволення: ось традиційна схема злочинців. Тільки за останні десять днів поліції вдалося розкрити зразу три таких злочини. В усіх випадках, наголошують правоохоронці, врятувати життя потерпілим допомогла лише сміливість рідних, які, попри погрози і залякування, зразу звернулися в поліцію.

 

Роки із закутими руками і мішком на голові: історія викрадення гендиректора "Нафтогазвидобування"

Майже 5 років тому з-під власного будинку в Києві групою людей був викрадений генеральний директор найбільшої в Україні приватної газодобувної компанії "Нафтогазвидобування" Олег Семінський. Його вивезли далеко за місто, сховали в камері, жорстоко побили і одразу висунули вимоги та назвали зацікавлену особу.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: