В Україні ще сім областей переходять до "червоної" зони карантину: перелік

В Україні ще сім областей переходять до "червоної" зони карантину: перелік

Фото: УНІАН

Київ нараз поки що залишається "помаранчевим".

До "червоної" зони карантину від 30 жовтня перейдуть ще 7 областей: Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська.

Відповідне рішення ухвалила 27 жовтня Держкомісія ТЕБ та НС, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов. 

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що станом на 27 жовтня в Україні "червоні" вже 8 областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська та Херсонська. 

Фото: Міністерство охорони здоров’я України

"Червоний" рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень, які запроваджуються в регіонах, зокрема забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо. 

Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Чи загрожує Україні локдаун та до яких обмежень готуватися

Чи загрожує Україні локдаун та до яких обмежень готуватися

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація