Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні шкільні поліцейські допоможуть вчителям виховувати хуліганів

Правоохоронці пройдуть спеціальне навчання для роботи з дітьми.

В Україні з'являться шкільні поліцейські - вони стежитимуть за порядком у школі і допомагатимуть вчителям виховувати хуліганів та неповнолітніх правопорушників, повідомляє ТСН.16:45.

Один такий поліцейський працюватиме на дві-три школи. Це буде частиною його патрульної роботи. Директори шкіл, за словами поліції, вже давно просять правоохоронців активніше допомагати - педагоги не справляються зі складними ситуаціями, та й не мають повноважень щодо покарань малолітніх чи їхніх батьків. Крім того, поліція стежитиме за правами самих дітей - захищатиме їх від насилля та знущання, в тому числі і в сім'ї.

"Школа може тільки виховувати, вмовляти, але вона не може законно впливати тоді, коли треба впливати якимись рішучими діями", - каже директор однієї зі столичних шкіл.

Влітку поліцейські, що забажали працювати із школами, пройдуть тренінги - вивчатимуть, як поводитися з дітьми. З 1 вересня почнуть роботу. Вони вже відвідували школи - розказували про правила дорожнього руху та, власне, про нову поліцію.

"Ті патрульні поліцейські, які бачать себе в такому спектрі, проходитимуть спеціальні тренінги і представлятимуть Національну поліцію в школах", - каже очільниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

Відео В Україні з'являться шкільні поліцейські

Залиште свій коментар

Вибір редакції