В Україні ситуація зі СНІДом гірша, ніж в Африці

За даними ООН, в Україні кількість ВІЛ-інфікованих серед молоді у віці від 15 до 24 років продовжує зростати.

У той час, коли темпи поширення ВІЛ-інфекції серед молоді в більшості уражених країн падають,  в Україні та Росії кількість ВІЛ-інфікованих серед молоді у віці від 15 до 24 років продовжує зростати. У країнах Африки статистика ООН краща: темпи поширення ВІЛ/СНІДу впали на 25%.

Такі дані оприлюднив підрозділ ООН боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Згідно з висновками ООН, молодь змінює свою статеву поведінку у відповідь на інформаційні та профілактичні кампанії, використовує презервативи і відкладає на пізніше початок сексуального життя.

В Україні та Росії, де приріст нових випадків ВІЛ-інфекції відбувається переважно за рахунок ін'єкційного вживання наркотиків, ситуація діаметрально протилежна. Рівень поширення інфекції серед української та російської молоді зростає, і влада недостатньо робить для того, щоб зупинити темпи зростання інфікованості ВІЛ/СНІДом.

Наразі ООН закликає країни світу радикально змінити підходи до лікування ВІЛ/СНІДу: здешевити лікування, спростити процедуру надання медичної допомоги інфікованим і прискорити діагностику.

Тим часом, британські медики в спеціалізованому виданні стверджують, що Росія і Україна могли б істотно зменшити темпи поширення ВІЛ-інфекції, якщо б скасували кримінальне переслідування ін'єкційних наркоманів.

Як повідомлялося, більше п'яти тисяч дзвінків надійшло від початку 2010 року на Національну лінію телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІДу.

Читайте також:

Знайдені антитіла, здатні справлятися з 90% типів вірусу СНІДу

Африка щороку народжує майже 400 тисяч дітей з вірусом СНІДу

ООН: в Україні епідемія ВІЛ/СНІДу досягла найнебезпечніших у Європі масштабів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: