В Україні скасують печатки і статути для підприємств

Сергій Тігіпко повідомив, що у країні планують ввести чіткі механізми визначення митної вартості товару, скоротити час митного оформлення, скасують печатки і статути для підприємств.

Незабаром в Україні введуть чіткі механізми визначення митної вартості товару, скоротять час митного оформлення, скасують печатки і статути для підприємств.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр і лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко в інтерв'ю одному з українських телеканалів. За словами політика, уряд продовжить дерегулювати економіку в інтересах інвесторів і вітчизняного бізнесу.

"Ми будемо мати нове законодавство, яке полегшить процес будівництва, ми переходимо з 93 дозвільних процедур на 23, а для інвесторів буде всього 9 процедур. Ми повинні митні процедури прописати надзвичайно жорстко, зробити максимально ліберальний режим, зменшити кількість документів, і найголовніше - час перетину кордону. Повинні бути механізми визначення митної вартості. Ми зараз готуємо законодавство, яке повністю скасує печатки і статути для підприємств, спростимо вхід і вихід з бізнесу ... І ще багато таких рішень, які в першу чергу стосуватимуться дерегуляції економіки", - підкреслив Сергій Тігіпко.

Зокрема, політик відзначив, що вже практично готовий проект Митного кодексу, який планується передати на розгляд депутатам відразу після того, як буде прийнятий Податковий кодекс.

Коментуючи звід податкового законодавства, Тігіпко запевнив, що Кабмін не допустить посилення адміністрування в документі, але в той же час, всі "лазівки" для ухилення від сплати податків будуть закриті. "Якщо податкова адміністрація через окремих депутатів спробує внести в документ додаткове адміністрування або буду внесені зміни, що відкривають "діри", через які будуть випливати бюджетні гроші, ми будемо ініціювати вето або вносити зміни і переголосовувати", - сказав політик.

Читайте також:

Рада не врахувала вимоги підприємців щодо податків

Депутати обклали нерухомість податком

У ВР міністр травмував депутата Податковим кодексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: