В Україні скоротили період полювання на вовків

Екологи наполягають - небезпечніть вовка перебільшують заради процвітання мисливського бізнесу.

В Україні посилюють охорону вовків і обмежують на них полювання. Тепер відстрілювати сіроманців можна лише з жовтня по лютий. Запровадили новацію заради збереження виду. Через браконьєрство кількість вовків катастрофічно зменшується. І якщо вони зникнуть - це розбалансує екосистему, застерігають екологи.

Донедавна в Україні полювати на вовків можна було впродовж усього року. Сіроманцям періодично влаштовували облоги. Через постійні відстріли популяція звірів натепер не перевищує тисячі голів, заявляють екологи. Хоча вовк є важливою частиною екосистеми.

Звір занесений у Міжнародну червону книгу. І в багатьох європейських державах суворо охороняється законом. В Україні лише нині обмежили полювання п'ятьма місяцями. І передбачили покарання для браконьєрів.

Чи зупинить це охочих постріляти - питання. Полювання на вовків стає дедалі популярнішим. Причому затятих мисливців вистачає і у владних колах, нарікають екологи. А без розуміння проблеми "угорі" закон ризикує перетворитися на звичайний папірець.

Позицію Мінекології почути так і не вдалося. Чиновники надто зайняті. А ось мисливствознавці з позицією екологів не зовсім згодні. На їхнє переконання, вовків в Україні не так уже й мало. І вони досить сумнівні санітари лісу. Адже завдають значної шкоди іншим тваринам та сільській худобі.

Екологи наполягають - небезпечніть вовка перебільшують заради процвітання мисливського бізнесу. І обіцяють боротися з порушниками в судах.

Більше детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

На Луганщині десятирічну дівчинку загризли собаки

У Чорнобилі на працівників напали вовки

Канадські депутати закликали світ приєднатися до вбивства тюленів і ввели обід із їхнього м'яса

ВідеоВ Україні скоротили період полювання на вовків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: