В Україні спалахнув небезпечний вірус, який масово вкладає людей на лікарняні ліжка

Лікарі настійливо радять не виходити із дому та у разі нагальної потреби відразу звертатися до лікарні.

В Україні невідома хвороба сотнями відправляє людей на лікарняні. Симптоми у всіх схожі – нежить, кашель, температура та втрата голосу. І на противагу попереднім сезонним вірусам, цей, за словами хворих, значно сильніший.

Що це за вірус "косить" українців та як із ним боротися, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Українці, які чутливі до сезонних вірусів, кажуть, що переносять зазвичай їх значно легше, ходять на роботу і паралельно лікуються. Проте цього разу все минає значно важче, а обійтися без сильних антибіотиків просто неможливо. Тому хворі змушені масово йти на лікарняний щонайменше на тиждень.

У школах також почастішали випадки хвороби. Хворіють діти та викладачі, дехто змушений лікуватися на лікарняному ліжку.

Побільшало пацієнтів у клініках. Дітей одразу відправляють лікуватись додому, а от дорослі, як і Наталя з Києва, лікарняні брати не поспішають. І цим - нікому добра не роблять, твердять медики.

Лікарі радять не гратися із цим, не ходити на роботу із температурою 38, а посидіти вдома до повного одужання. 

Так ви і колег від застуди вбережете, і себе від ускладнень врятуєте. А вірус цьогоріч такий самий, що й торік. І лякатися його не варто. Хіба що, цього року почастішали випадки ларингіту, тобто тимчасової втрати голосу. Вони і лякають усіх пацієнтів.

Побороти сезонний вірус дуже просто. Промивайте ніс сольовими розчинами, бажано без інших зайвих компонентів. Чим більше, тим краще. Обробляйте слизову носа оксоліновою маззю. І приймайте противірусні препарати. Також, щойно захворіли, дайте противірусне усім членам родини, аби ті не підхопили хворобу від вас.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: