Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні стабілізувалася ситуація з постачанням рідкого хлору водоканалам

Усі водоканали працюють в штатному режимі без обмеження подачі води.

В Україні стабілізувалася ситуація з постачанням рідкого хлору для очищення води. Постачальник - "ДніпроАзот" - відновлює роботу хлорної групи експертів. Найближчим часом очікується випуск першої продукції.

Про це повідомляє Асоціація Укрводоканалекологія.

Окрім того, водоканали отримали можливість купувати рідкий хлор у Румунії та Угорщині за нижчими цінами, але є потреба у додатковому опрацюванні питань доставки.

На сьогодні всі водоканали працюють в штатному режимі без обмеження подачі води. Забезпеченість рідким хлором задовільна і достатня для забезпечення якісного та безперебійного водопостачання.

Нагадаємо, єдиний виробник рідкого хлору "ДніпроАзот" призупинив виробництво майже місяць тому, тому критична ситуація виникла в багатьох містах. Причиною стала збитковість підприємства. Після зупинки "ДніпроАзоту" водоканали в усій Україні перестали отримувати від підприємства хлор для очищення води. Наприклад, у районах Запорізької області запасу хлору майже не лишилося, тому там уже зменшили тиск води у кранах. В Івано-Франківську, Львівській та Житомирській областях водоканали мають власні установки з вироблення речовин для очищення води. Так вони можуть частково компенсувати відсутність хлору з "ДніпроАзоту".

media type="video" id="386840004"]

 

ВідеоАМКУ розглянув питання підвищення ціни на хлор

Запаси рідкого хлору на складах водоканалів меншають, а питання із запуском "Дніпроазоту" - єдиного його виробника, і досі не вирішене. На заводі кажуть - обладнання готове до запуску. Втім підприємство запрацює лише тоді, як зможе підвищити ціни на свою продукцію. Бо виробництво хлору збиткове. Питання ціни сьогодні розглядав Антимонопольний комітет. Там заявили, ціна на хлор не регулюється державою і підприємство має право її підвищити. 

АМКУ розглянув питання підвищення ціни на хлор

Залиште свій коментар

Вибір редакції