В Україні стартувала осіння призовна кампанія

З 1 жовтня в Україні стартувала осіння призовна кампанія на строкову військову службу.

В Україні у п'ятницю, 1 жовтня, стартувала осіння призовна кампанія на строкову військову службу. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Відповідно до наказу міністра оборони України, у жовтні-листопаді 2010 року передбачається звільнити в запас з лав Збройних сил України (ЗСУ) солдатів і матросів, сержантів і старшин, призваних у жовтні-листопаді 2009 року, а також матросів і старшин кораблів, суден і берегових частин бойового забезпечення Військово-морських сил ЗСУ, призваних у квітні-травні 2009 року.

Цим же документом глава вітчизняного оборонного відомства наказав призвати у жовтні-листопаді 2010 року на строкову військову службу громадян України чоловічої статі 1985-1992 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та осіб старше, які не досягли 25-річного віку і не мають право на звільнення або відстрочку.

У цілому планується призвати 26 тисяч 700 осіб. З них до лав ЗСУ буде призвано 20000 осіб, у Внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України - 5600 юнаків та до Державної спецслужби транспорту - 1100 громадян України.

Проведення призовної кампанії "Осінь-2010" забезпечуватимуть 24 обласні, Київська міська та Кримська Республіканська призовні комісії.

Рішенням уряду на організоване проведення осінньої призовної кампанії 2010 року з державного бюджету виділено 1722 тисячі 150 гривень.

Читайте також:

Армія на розпродажі майна може заробити близько 9 млрд гривень

Міністр оборони віддав задарма землі в Криму вартістю 10 мільйонів доларів

У вересні очікуються звільнення п'ятьох міністрів-регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: