Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні стартувала реєстрація на пробне ЗНО: як і коли взяти участь

В Україні стартувала реєстрація на пробне ЗНО: як і коли взяти участь

Участь у пробному оцінюванні платна.

Від 8 до 31 січня 2019 року кожен охочий може зареєструватися на пробне ЗНО – така можливість відкрита на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Про це повідомляє Міністерство науки і освіти України.

Тестування відбудеться 16 та 23 березня. Зазначається, що участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, але кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Пробне ЗНО проводиться для того, аби учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Аби пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру. Ознайомитися з переліком центрів та закріплених за ними областей можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – треба навести курсор та натиснути на назву області.

У Міністерстві підкреслили, що проходження пробного ЗНО – платне. Після реєстрації учасники отримають квитанції для оплати тесту. Вартість кожного тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Після оплати учасники отримають електронне запрошення-перепустку. У ній будуть вказані час і місце проведення оцінювання.

Пробне ЗНО відбудеться з таких предметів:

16 березня – з української мови і літератури;

23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати будуть оприлюднені у кабінетах учасників до кінця березня. Окрім цього, реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Раніше стали відомі дати проведення ЗНО у 2019 році. Абітурієнти складатимуть тестування від 20 травня до 12 липня.

Відео Більше 14% абітурієнтів не склали ЗНО з української мови та літератури

47 тисяч абітурієнтів не здали українську.  Цього року вперше ЗНО писали учні ПТУ та коледжів. Саме вони і дали низький результат. Українську мову та літературу не склали 14,5%, поріг з історії України не подолали теж 14% учнів, математику - майже 19%.

Більше 14% абітурієнтів не склали ЗНО з української мови та літератури

Залиште свій коментар

Вибір редакції