В Україні стартують теледебати кандидатів на пост президента

В Україні стартують теледебати кандидатів на крісло президента - без Ющенка, Тимошенко и Януковича.

Сьогодні, 4 січня, розпочинаються теледебати кандидатів на пост президента України.

15 грудня 2009 року Центральна виборча комісія визначила шість пар кандидатів у президенти для участі у телдебатах за державні кошти. 4 січня 2010 року пройдуть теледебати між кандидатами у президенти Юрієм Костенком та Сергієм Тігіпком, 5 січня – між Анатолієм Гриценко та Олександром Пабатом, 11 січня – між Людмилою Супрун та Інною Богословською, 12 січня – між Олександром Морозом та Олегом Тягнибоком, 13 січня – між Петром Симоненком та Олегом Рябоконем, 15 січня – між Михайлом Бродським і Василем Противсіх. 14 січня пройде виступ Сергія Ратушняка, у якого немає пари у зв’язку з тим, що лише 13 кандидатів у президенти дали згоду брати участь у теледебатах.

Кожна пара кандидатів матиме 60 хвилин для проведення теледебатів. У разі, якщо один із кандидатів відмовиться від участі у теледебатах, тому кандидату, з яким він мав брати участь, буде віддано 30 хвилин прямого ефіру для виступу. Зокрема, Ратішняк також буде мати 30 хвилин для виступу у прямому ефірі.

Від участі у теледебатах напередодні першого туру президентських виборів відмовилися Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Володимир Литвин та Арсеній Яценюк.

Читайте також: 

Тимошенко любить прямі ефіри за їх "драйв"

Янукович піде на дебати перед другим туром виборів

Тимошенко викликає Януковича на публічні дебати

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: