Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створили міжвідомчу групу для боротьби зі змінами клімату

Україна хоче долучитись до Європейської "зеленої угоди".

Уряд створив міжвідомчу робочу групу щодо подолання наслідків зміни клімату. Її мета —  охороняти здоров'я та добробут громадян від ризиків і наслідків зміни клімату.

Про це 24 січня повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Групу очолив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

"Разом із ЄС ми будемо напрацьовувати порядок денний для зменшення рівня викидів в рамках Паризької угоди", - додав він.

Прем’єр розповів, що вже наступного вівторка в Брюсселі, під час шостого засідання Ради асоціації Україна-ЄС, буде обговорюватися питання співпраці за Європейською "зеленою угодою". "Україна хоче долучитись до Угоди на етапі формування завдань як повноцінний гравець", - наголосив урядовець.

Зазначимо, останнім часом інформаційний простір сповнений різноманітними апокаліптичними передбаченнями щодо майбутнього людства та згубних наслідків кліматичних змін – починаючи від того, що їжі стане замало, до неминучого затоплення міст унаслідок збільшення рівня моря та повалення людської цивілізації. 

Що не так з більшістю прогнозів про зміни клімату та які з них правдиві - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Що таке "вуглецевий слід" та як завдавати планеті менше шкоди

У побут європейців вломилося нове поняття - "вуглецевий слід". Його залишає будь-яка людина, він є в підприємств і навіть у кожного продукту, який ми споживаємо. Виявляється, шкоду планеті ми завдаємо чи не щохвилини, та її можна значно зменшити. Як саме - досліджувала ТСН.  

Що таке "вуглецевий слід" та як завдавати планеті менше шкоди

Залиште свій коментар

Вибір редакції