В Україні створять Інтернет для бідних

Загальнодоступна послуга Інтернету може надаватися як на основі мобільного, так і на фіксованій технології зв'язку на всій території країни. Можлива швидкість надання послуги - 128 Кбіт/сек.

В Україні може з'явитися дешевий громадський Інтернет. Передбачається, що на його надання будуть видаватися спеціальні субсидії зі спеціального фонду, в який будуть надходити відрахування від доходів усіх операторів, повідомив глава НКРЗ Петро Яцук.

За словами голови комісії, загальнодоступна послуга Інтернету може надаватися як на основі мобільного, так і на фіксованій технології зв'язку на всій території країни. Можлива швидкість надання послуги - 128 Кбіт/сек.

"Це вже не dial up, але ще не широкосмуговий доступ", сказав голова НКРЗ.

Після проведення аналізу ринку, регулятор запропонує і тариф на "суспільний Інтернет»."

За словами Яцука, ця законодавча ініціатива повинна бути подана через Кабмін до Верховної ради влітку.

Згідно загальній ідеї регулятора, якщо універсальні послуги - місцевий зв'язок та Інтернет - виявляться збитковими у сільських і важкодоступних районах, то вони будуть компенсуватися за рахунок фонду універсальних послуг.

У той же час, експерти вважають, що робити низкоскоростной Інтернет-доступ загальнодоступним недоцільно. Хоч послугу і вважають прогресивною, проте вона вимагає додаткового серйозного обговорення і консультацій з ринком.

Читайте також:

Apple випустить "iPhone для бідних"

Герман радить Януковичу урівняти багатіїв і бідних

За рік правління Януковича збідніли понад 60% українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: