В Україні створять поліцейську академію, щоб відсіяти "бракованих" копів

Поліцейських відбиратимуть і за покликом серця. 

Голова Національної поліції Сергій Князев підписав наказ про затвердження положення про створення поліцейської академії.

Про це йдеться на сайті Нацполіції.

У першому наборі буде 500 поліцейських, у подальшому кількість кандидатів збільшать до 1000-1200. Поліцейська академія Національної поліції України розташовуватиметься у Києві по вулиці Народного ополчення, 9.

"Основна мета: хочеш стати офіцером поліції – послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за вмовляннями батьків та друзів", – зазначив Сергій Князєв.

Глава Нацполіції підкреслив, що метою створення Академії є зменшення кількості браку під час найважчої процедури – кадрового відбору. Адже з часом люди розчаровуються в роботі поліцейського і романтика дуже швидко закінчується.

ВідеоНа Рівненщині відбулися масштабні навчання рятувальних та правоохоронних служб

Він також додав, що з часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, незацікавлених у кінцевому результаті та невмотивованих чиновників у поліцейській формі.

Очільник Нацполіції зазначив, що за бажанням та при наявності професійних якостей у патрульного з 1-3-річним досвідом його можуть рекомендувати для навчання у вишах системи МВС.

Поліція Донеччини патрулюватиме на катері на Азовському морі

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у Нацполіції з'являться повітряні і водні підрозділи. Князєв також зазначив, що наразі триває набір та навчання до спецпідрозділу тактичної поліції, співробітники якого будуть забезпечувати публічну безпеку під час масових заходів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: