В Україні створять поліцейську академію, щоб відсіяти "бракованих" копів

В Україні створять поліцейську академію, щоб відсіяти "бракованих" копів

Поліцейських відбиратимуть і за покликом серця. 

Голова Національної поліції Сергій Князев підписав наказ про затвердження положення про створення поліцейської академії.

Про це йдеться на сайті Нацполіції.

У першому наборі буде 500 поліцейських, у подальшому кількість кандидатів збільшать до 1000-1200. Поліцейська академія Національної поліції України розташовуватиметься у Києві по вулиці Народного ополчення, 9.

"Основна мета: хочеш стати офіцером поліції – послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за вмовляннями батьків та друзів", – зазначив Сергій Князєв.

Глава Нацполіції підкреслив, що метою створення Академії є зменшення кількості браку під час найважчої процедури – кадрового відбору. Адже з часом люди розчаровуються в роботі поліцейського і романтика дуже швидко закінчується.

На Рівненщині відбулися масштабні навчання рятувальних та правоохоронних служб

На Рівненщині відбулися масштабні навчання рятувальних та правоохоронних служб

Він також додав, що з часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, незацікавлених у кінцевому результаті та невмотивованих чиновників у поліцейській формі.

Очільник Нацполіції зазначив, що за бажанням та при наявності професійних якостей у патрульного з 1-3-річним досвідом його можуть рекомендувати для навчання у вишах системи МВС.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у Нацполіції з'являться повітряні і водні підрозділи. Князєв також зазначив, що наразі триває набір та навчання до спецпідрозділу тактичної поліції, співробітники якого будуть забезпечувати публічну безпеку під час масових заходів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація