В Україні створюють "Третю республіку"

Організатори акції протесту "Дістали" готові створити народний рух "Третя республіка", який потім може перетворитися на політичну партію.

Організатори всеукраїнської акції “Дістали” створюють народний рух “Третя республіка” .

Про це повідомив голова оргкомітету зі створення народного руху “Третя республіка”, лідер руху Андрій Ревтов.

“У регіонах почали самоорганізовуватися люди, яких все дістало у цій країні: таке життя, уряд, влада на всіх рівнях. Це стало поштовхом організації народного руху “Третя республіка”. Ми сподіваємося сформувати громадсько-політичний рух, який охопить всі регіони України. Вже приєдналися представники 17 регіонів”, - зазначив Ревтов.
За словами керівництва руху, “Третя республіка” відображає інтереси переважно представників середнього класу.

“Наша електоральна опора - малий бізнес, середній клас, багатомільйонна група населення, яка особливо страждає за нинішніх умов”, - наголосив координатор руху “Третя Республіка” в Дніпропетровській області Віктор Жих.

На думку організаторів, проблема української влади полягає не у політичній чи економічній кризі, а насамперед у кризі моралі.

“Назва “Третя республіка” відображає те, що хочуть зробити. У нас існувало дві республіки. Одна злилася з Радянським Союзом на початку 20-го століття, а друга, в якій ми живемо зараз, призвела до повного краху всієї системи держави як такої, - зазначив Ревтов. - Ми повинні створити нову країну з новою Конституцією, з новими відносинами гілок влади, з новим “моральним кодексом”, новими економічними перспективами. Наша мета як народного руху - переформатування цієї країни”.

У майбутньому на базі народного руху планується створити політичну партію. Установчий з`їзд НР “Третя республіка” і перша програмно-ідеологічна конференція відбудеться 28 лютого в Будинку вчителя.

Як повідомлялося, на початку лютого у Києві пройшла акція громадської непокори під гаслом "Дістали!". Понад 100 автомобілів на знак протесту проти дій влади сигналили під будівлями Кабінетом міністром та Верховною радою.

Читайте також:

Луценко обіцяє не бити людей на мирних мітингах

Тисяча українських підприємств готові страйкувати

Більшість українців не готові виходити страйкувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: