В Україні суттєво скорочується тривалість життя. Поради, як продовжити вік

Дата публікації
Перегляди
3828
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні суттєво скорочується тривалість життя. Поради, як продовжити вік

В Україні скорочується тривалість життя / Фото: ТСН.ua

Основна причина росту більшості захворювань – зловживання солодощами, виробами з білого борошна.

У 60 років – ідуть на пенсію, а в 66, на жаль, – уже на той світ. Тривалість життя в Україні суттєво скорочується, констатують лікарі та демографи, а смертність перевищує народжуваність.

До вже відомих чинників, які впливають на вік людини, – нездорове харчування, шкідливі звички та хронічні захворювання – додались війна та економічна криза.

Що далі – то гірше. Ситуація в охороні здоров'я України ускладнюється з кожним днем, кажуть експерти. За статистикою, більшість проблем та стресів українці пропускають через серце. Серцево-судинні займають дві третини всіх смертей в Україні. Це приблизно так: зі 100 померлих 65 – через серцево-судинні причини.

Інфаркт у 30 років – вже не новина Таке стрімке "омолодження" хвороб фахівці пов'язують не лише з ситуацією в країні. Хочете прожити довго – повикидайте увесь харчовий непотріб з холодильника, радять дієтологи. Основна причина росту більшості захворювань – зловживання солодощами, виробами з білого борошна. Чим простіша їжа, тим довше життя.

Експерти радять займатися спортом та більше часу проводити на свіжому повітрі. Зробіть "ревізію" організму, відмовтеся від шкідливих звичок, наполягають фахівці. Та головне – пробудіть інтерес до життя. І, можливо, вже завтра до хвилини життя додадуться години.

Більше порад дивіться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Тривалість життя в Україні суттєво скорочується

Тривалість життя в Україні суттєво скорочується

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3828
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація