Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні тепер можна оформити пенсію онлайн: як це зробити

Сервіс працює безкоштовно.

Пенсію в Україні тепер можна оформити через вебпортал електронних послуг "Е-пенсія". Сервіс безкоштовний і передбачає подання документів для оформлення пенсії дистанційно.

Про це йдеться в сюжеті Сніданок з 1+1.

Щоб скористатися сервісом, необхідно:

  • Отримати електронний підпис, наприклад в Мін'юсті. Втім можна використовувати електронний підпис практично всіх акредитованих центрів сертифікації ключів — тобто всі наявні версії електронних підписів.
  • Зареєструватися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду.
  • В особистому кабінеті потрібно сформувати онлайн-заяву про призначення пенсії, заповнити анкету та додати скан-копії необхідних документів – перелік підкаже система.
  • Підписати заяву електронним підписом.
  • Отримати смс-повідомлення про призначення пенсії або ж необхідність уточнення даних. Воно прийде через 10 днів – стільки Пенсійний фонд розглядає заяви.
  • Звернутися до відділення після отримання смс, показати оригінали документів та отримати посвідчення.

Таким чином, електронний підпис, особиста присутність у відділенні після отримання смс-повідомлення та наявність оригіналів документів – основні вимоги оформлення пенсії через новий сервіс.

Відео Пенсія онлайн: як скористатися сервісом

Забути про черги та бюрократію! Відсьогодні оформити пенсію можна онлайн, не виходячи із квартири. Як скористатися сервісом і чи дійсно все так просто та зручно – першим дізнався журналіст Сніданку.

Пенсія онлайн: як скористатися сервісом

Нагадаємо, у Кабміні спрогнозували розміри мінімальних пенсій на 2020 рік. Нова влада поки що мовчить. Наступного року розмір мінімальної пенсії в Україні може становити 1700-1750 грн, а розмір мінімальної зарплати – 6500 грн. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції