В Україні через спеку заборонені військові навчання

Військові частини посилено патрулюють пожежонебезпечні ділянки. Поки спека не вщухне, утилізація боєприпасів та військові навчання не проводитимуться.

Через загрозу виникнення пожеж в Україні тимчасово заборонено проведення військових навчань, а також роботи з утилізації боєприпасів.

"Введена заборона на виконання будь-яких робіт з підготовки боєприпасів до утилізації на базах та складах Збройних сил України", - повідомив міністр оборони Михайло Єжель під час розширеної селекторної наради з губернаторами.

Єжель наголосив, що наразі проводиться патрулювання лісових масивів силами військових частин, що прилягають до пожежонебезпечних земельних ділянок.

Розгорнуто 125 патрулів загальною чисельністю 126 осіб і 137 постів чисельністю 361 особа. Окрім того, на складі боєприпасів у Лозовій в Харківській області додатково виставлено патрулі по 3 людини на кожен кілометр, по всьому периметру.

Єжель зазначив, що спільно з МНС погоджено підготовку 7 екіпажів гелікоптерів, які будуть підготовлені для розвідки та гасіння пожеж.

Міністр поінформував, що кожного дня в заходах з протипожежної безпеки задіяні понад тисяча людей особового складу.

Читайте також:

Військові патрулі оточили склади боєприпасів на Лозовій

В повітря над Києвом потрапив діоксин

На Дніпропетровщині затримано підозрюваних у лісових підпалах

Україну від пожеж охороняють Внутрішні війська

ВідеоВ Україні через спеку заборонені військові навчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: