Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні 2017 року до поліції звернулося 1100 дітей, які постраждали від насильства

У 15 випадків діти загинули.

Лише з початку року з повідомленнями про випадки насильства звернулося 1100 дітей, від фізичного насильства з яких постраждало 68, з них 40 - до 14 років.

Про це розповіла начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України Лариса Зуб, повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

Поліцією було складено 1390 адміністративних протоколів за вчинення насильства в сім’ї (ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення). За невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дитини складено 25 486 протоколів (ст.184 КУпАП). Безпосередньо від фізичного насильства в цьому році постраждало 68 дітей, з них 40 – до 14 років. В 15 випадках діти загинули.

Фотогалерея У Львові в готелі жінка народила дитину і викинула її на смітник (2 фото)

У кожній третій родині, звідки надходить повідомлення про насильство, проживають діти. За такими повідомленнями родина стає на облік і постійно перебуває на контролі поліції.

ВідеоНа Вінниччині у сім'ї загинула дитина через те, що матір самотужки взялася лікувати її від опіків

Коли правоохоронці виявляють родину,  де батьки неналежним чином виконують свої обов’язки, притягують її до відповідальності. Проте мова йде про невеликі штрафи. Приміром, за те, що кинули дітей на кілька днів взимку голодними в будинку з відчиненими вікнами, - можуть отримати мізерний штраф. Тому батьки знову повторюють свої знущання, поки соціальні служби не будуть змушені вилучити дитину з такої сім’ї.

Нагадаємо, раніше у селі Малашівці на Тернопільщині просто на сміттєзвалищі було знайдено тіло новонародженої дівчинки. За оперативними даними, відходи, у яких було знайдено мертве немовля, привезені з Тернополя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції