Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий осколково-фугасний снаряд розраховано для знищення живої сили, озброєння противника, а також руйнування фортифікаційних споруд.

Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів калібру 152 мм.

Про це заявив генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін після успішних вогневих випробувань артилерійських боєприпасів великих калібрів на Чернігівщині.

"Новий осколково-фугасний снаряд розраховано для знищення живої сили, артилерії та вогневих засобів противника, а також – руйнування фортифікаційних споруд і об‘єктів. Він призначений для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем – "Гіацинт", - наголосив він.

За словами Букіна, у виробництві снаряду, окрім Державної акціонерної холдингової компанії "Артем", задіяні інші підприємства "Укроборонпрому", відповідальні за створення ініціювальних засобів, вибухової речовини та порохів.

"Кооперація підприємств Концерну дозволила в найкоротші терміни опанувати виробництво артилерійських боєприпасів для забезпечення потреб ЗСУ. Це – важливий крок, що підвищує боєздатність українського війська", – зауважив Букін, додавши, що артилерійські снаряди очікує серія випробувань під контролем представників Міноборони, за результатами яких буде розпочато серійне виробництво.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що Державний концерн "Укроборонпром" готується до серійної модернізації зенітно-ракетних комплексів "Печора". Нещодавно модернізований варіант установки успішно пройшов випробування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції