Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Випробування відбулися неподалік анексованого Криму.

Збройні сили України на полігоні в Одеській області успішно провели випробування новітньої української розробки, комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських та берегових цілей "Нептун".

Про це йдеться на сайті Міноборони.

Черговий етап випробування, яке відбулося на Державному випробувальному полігоні ЗСУ, пройшов успішно. Група кораблів з 11 суден Військово-Морських Сил  забезпечувала безпеку стрільб в акваторії Чорного моря.

"Сьогодні тут на полігоні в Одеській області проходить одне із завершальних випробувань нової крилатої ракети, яка буде поставлена на озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України", - заявив Петро Порошенко, який був присутній на випробуваннях.

За його словами, це протикорабельна ракета, ракета берегової оборони, яка може використовуватися і Сухопутними силами ЗСУ.

"І величезний внесок, в тому числі і щодо можливостей збільшення радіуса дії зазначеної ракети, використання високоточного озброєння, більш потужної бойової частини, сьогодні це все досягнення оборонного комплексу України, досягнення КБ "Луч", досягнення нашого ІТ-сектора, сектора, який розробляє бронетехніку", - додав президент.

Порошенко додав, що РФ намагалася перешкоджати випробуванням: "Намагається закрити небо. Використовує засоби радіоелектронної боротьби, намагається перешкодити нашим випробуванням. Але це створює реальні умови бойового застосування зазначених ракет. Жодних пом’якшених умов".

Як повідомлялося, Збройні Сили України 20 березня поповнилися близько 400 одиницями техніки та озброєння. Про це повідомив президент України Петро Порошенко і додав, що пріоритетним завданням є 
завершення розробки нового та модернізованого озброєння і серійне виробництво, зокрема: ракетних комплексів “Вільха-М”, “Нептун”; 155 міліметрових артсистем “Богдана”, реактивної системи залпового вогню “Верба1”; безпілотного розвідувально-ударного комплексу “Сокіл”. 

ВідеоПісля атаки у Керченській протоці ЗСУ відновили та модернізували повітряну оборону

Цьогоріч українська армія отримає новітні вітчизняні пускові установки "Вільха". Ракети до неї вже в серійному виробництві. Паралельно тривають випробування і модернізованих зенітних комплексів - швидші, точніші і ефективніші. У Генштабі та РНБО підтверджують - повітряне укріплення зумовлене саме новими загрозами з боку Росії. 

Після атаки у Керченській протоці ЗСУ відновили та модернізували повітряну оборону

Залиште свій коментар

Вибір редакції