Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні успішно випробували вітчизняні надзвукові ракети для бойових літаків

В Україні успішно випробували вітчизняні надзвукові ракети для бойових літаків

Снаряди були випробувані на всіх режимах польоту та під час різних погодних умов.

В Україні успішно завершився черговий етап випробувань некерованих реактивних снарядів РС-80 "Оскол", які розроблені та виготовляються ДАХК "Артем".

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому", до складу якого входить вищеназване підприємство.

Для випробувань РС-80 залучили льотний склад та фронтові бомбардувальники Су-24М однієї з бригад Повітряних Сил Збройних Сил України. Ці літаки є одними з найпотужніших, які пребувають на озброєнні армії. Ракети були випробувані на всіх режимах польоту та під час різних погодних умов.

РС-80 "Оскол", калібром 80 мм, мають надзвукову швидкість польоту та спроектовані для озброєння вертольотів, літаків, а також наземних платформ. Снаряди призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей. Для найбільшої ефективності РС-80 оснащені бойовими частинами та детонаторами. Дальність ураження наземних цілей становить понад 7 км.

"Наразі РС-80 вже пройшли випробування з наземних платформ, вертольотів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність основним тактико-технічним характеристикам. Таким чином, проведення Державних випробувань цих ракет, що є обов‘язковою умовою прийняття цих ракет на озброєння Збройними Силами України, знаходиться на фінальній стадії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у серпні конструкторське бюро "Луч" показало на відео випробування української крилатої ракети, під час якого вона успішно вразила ціль на відстані 100 кілометрів. За даними РНБО, ракета здатна вражати ціль на відстані до 300 кілометрів. Також подібні крилаті ракети можуть вражати військові та інфраструктурні об’єкти, зокрема "стратегічні мости та поромні переправи…".

Залиште свій коментар

Вибір редакції