В Україні в областях, які межують з РФ і Білоруссю, запровадили додаткові режимні обмеження: що зміниться

В Україні в областях, які межують з РФ і Білоруссю, запровадили додаткові режимні обмеження: що зміниться

Фото: Associated Press

Серед нових обмежень, зокрема, заборона на перебування у прикордонних районах у нічний час.

В Україні у прикордонних районах запроваджено додаткові режимні обмеження. Вони запроваджуються у районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України та прилягають до морського узбережжя.

Про це інформує пресслужба ДПСУ.

Читайте також: В Україні ввели надзвичайних стан, крім двох областей

У прикордонних районах України, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України та прилягають до морського узбережжя вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження. 

Серед обмежень:

  • перебування у прикордонні у нічний час
  • вихід будь-яких плавзасобів із пунктів базування
  • рух транспорту (окрім військового, силових структур, агротехніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону.

Також режимні заходи запроваджені щодо перебування іноземців у прикордонній смузі, використання радіостанцій, польоти легкомоторних та безпілотних летальних апаратів, відео-, кіно-, фотознімання особового складу й об’єктів Держприкордонслужби України, та пересування берегом чи льодом прикордонних водойм.

У ДПСУ наголосили, що додаткові режимні обмеження вводяться наказами прикордонних загонів та можуть відрізнятися у різних районах та областях. У зв’язку з цим, особам, які мають необхідність перебування, проведення певного роду робіт у прикордонних контрольованих районах, прикордонній смузі, рекомендують ознайомитися з чинними режимними обмеженнями на сайті Державної прикордонної служби України.

Як повідомлялося, секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що наразі рішення про запровадження воєнного стану в Україн немає. Проте, за його словами, Україна готова до всього.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Яка ситуація у областях, що межують із Донбасом, і де загроза російського вторгнення найбільша | Новини України

Яка ситуація у областях, що межують із Донбасом, і де загроза російського вторгнення найбільша | Новини України

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація