В Україні від епідемії грипу померли 282 людини

Загальна кількість осіб, що захворіли - 1 мільйон 347 тисяч 538, з них за останню добу 38627. З початку епідемії госпіталізовано 73373 особи.

З початку епідемії від грипу, ГРЗ та їхніх ускладнень в Україні померло 282 людини. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Згідно з оперативною інформацією МОЗ, за 14 листопада померли 17 людей.

Загальна кількість осіб, що захворіли - 1 мільйон 347 тисяч 538, з них за останню добу 38627. З початку епідемії госпіталізовано 73373 особи, з них за останню добу – 3682.

Виписано з лікарень з початку епідемії 39380 осіб.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар Олександр Біловол у рамках боротьби з епідемією грипу й ГРВІ в Україні видав постанову про заходи щодо вакцинації населення проти грипу, зокрема й пандемічного A/H1N1, відомого як свинячий грип.

Як повідомила прес-служба МОЗ, Біловол наказує вважати найважливішим ефективним заходом протидії епідемії грипу як сезонного, так і пандемічного, проведення профілактичних щеплень.

Органам влади на місцях пропонується забезпечити належні умови для проведення добровільних профілактичних щеплень усіх верств населення, в першу чергу тих, що відносяться до груп ризику. Також постанова передбачає проведення профілактичних щеплень медичних працівників, у першу чергу тих, хто контактує з хворими на грип та ГРВІ.

Читайте також:

В Україні стартувала вакцинація проти свинячого грипу, але вакцини немає

МОЗ заявило про дефіцит вакцин від свинячого грипу в світі

Українцям будуть колоти по дві вакцини проти грипу в один день

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: