В Україні від епідемії грипу померли 86 людей

На грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіли вже 478 тисяч осіб, з них 134 673 дітей та 980 вагітних жінок.

В Україні внаслідок епідемії грипу та ГРВІ станом на 4 листопада померло 86 осіб. Про це повідомила на прес-конференції директор департаменту материнства, дитинства і санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко

Раніше повідомлялося, що 4 листопада на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіли вже 478 тисяч осіб, з них 134 673 дітей та 980 вагітних жінок.

Зі слів головного санітарного лікаря України Олександра Біловола, зафіксовано ріст захворюваності у всіх регіонах України, крім Тернопільської області. Найбільший ріст зафіксовано у Закарпатській, Івано-Франківській і, найбільше, у Львівській області.

Зокрема, станом на 4 листопада у Львівській області кількість померлих від епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань зросла до 40 осіб.

За даними Львівської обласної адміністрації, кількість хворих на грип і ГРВІ в області становила 116 тисяч 239 людей, майже половину з яких – 53 тисяч 827 – складають діти віком до 14 років. Кількість госпіталізованих зросла до 3179, з них 1336 дітей.

Олександр Біловол прогнозує, що на грип та ГРВІ під час епідемії перехворіє близько 12 мільйонів людей, або майже чверть населення України.

"Всіма видами грипу і ГРВІ протягом цієї епідемії перехворіють приблизно 12 мільйонів людей, з них до 1% будуть госпіталізовані, у відділеннях інтенсивної терапії будуть 18 тисяч людей", - сказав Біловол.

Читайте також:

На Черкащині зафіксовано перший випадок свинячого грипу

У Києві зафіксовано перший випадок смерті від свинячого грипу

На боротьбу з епідемією грипу мобілізують студентів

МОЗ: кожен четвертий українець захворіє на грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: