В Україні від грипу за сезон померли понад 30 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині епідемії грипу в країні немає.

В Україні від жовтня 2018 року через грип померли 33 українці, з них п’ятеро дітей віком до 17 років.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

"За минулий тиждень, 11-17.02.2019, на грип та ГРВІ захворіли майже 198 902 людей, із них 73,3% діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 516,7 на 100 тисяч населення. Це на 0,4% менше епідемічного порогу. Одна людина померла від грипу", - йдеться у повідомленні.

Наразі в Україні спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності грипу і ГРВІ та регіональне географічне поширення.

Окремо зазначається, що від початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 161 193 людини, за останній тиждень - 408 людей.

Нагадаємо, раніше лікарі попередили про небезпеку самолікування грипу та застуди. Медики заявили, що вкрай небезпечно збивати температуру "народними методами", бо грип може мати летальні наслідки.

ВідеоНе нашкодь: що варто знати про грип, температуру та самолікування

Лише за останній тиждень грипом та ГРВІ захворіли близько 200 тисяч українців. Це переважно діти. За інформацією МОЗу, захворюваність невдовзі перевищить епідпоріг. Грип може мати летальні наслідки.І ризики збільшуються, якщо займатися самолікуванням і вчасно не звернутися до лікаря. Доктор Комаровський опублікував пост на тему, як не треба в жодному разі збивати температуру. Він категорично проти холодних розтирань. А що практикують українці – досліджував Сніданок.

Не нашкодь: що варто знати про грип, температуру та самолікування

Залиште свій коментар

Вибір редакції